Jdi na obsah Jdi na menu

V této části našich stránek můžete uvádět do komentářů své dotazy,podněty či zkušenosti z Vaší návštěvy v našem lyžařském středisku Aš případně na provozovatele Ašské lesy, s.r.o. info@lesy-as.cz   

 

 

 

Obrazek

Děkujeme Všem za příspěvky.

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Aktuální dění

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Radka - sobotní lyžovačka SUPER

30. 1. 2012 17:29

Celá rodinka si moc užila lyžování u Vás ve středisku Aš. Děkujeme moc za výborně upravený terén. Těšíme až rozjedete trojku:-)) Ve frontách bylo slyšet remcání, že jsou fronty. Svým střízlivým pohledem, musím říct, že to nebylo nikterak strašné a dalo se to v pohoo. Určitě si zase přijedeme zalyžovat.
Hubíci z Chebu

SkiPatrol LS Aš o.s. - Re: sobotní lyžovačka SUPER

7. 2. 2012 18:58

Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vaši, u nás v Aši, návštěvu.
Trojku jsme už rozjeli. :o)

Fanda - Dotaz

31. 1. 2012 12:08

Skol, chtěl jsem se optat zda výhledově, v další sezóně, budete řešit turnikety jak na jedničce tak trojce. A další dotaz je zda neuvažujete o celosezónní permici, tak jak to mají v jiných lyž. střediscích. Díky za odpověď

SkiPatrol LS Aš o.s. - Re: Dotaz

7. 2. 2012 18:55

Děkujeme za podnět.
Samozřejmě, že odbavovací systém není pro nás ničím novým a skýtá obrovské možnosti ve variabilitě nabízených služeb. Ať je to forma časových či bodových jízdenek. Bohužel, jako každý jiný, nový systém, tak i tento by se neobešel bez investic, které by se zákonitě musely promítnout do nákladů areálu. Naším cílem je udržet cenovou hladinu dostupnou širší veřejnosti. V podstatě se dá říci, že již současné ceny jízdného, ve vazbě k vloženým investicím, jsou udržitelné jen za podpory provozovatele Ašských Lesů a našeho města Aš.
O celosezónních permanentkách je asi zbytečné uvažovat.Vzhledem k naší nadmořské výšce a vývoji počasí posledních let, bychom těžko hledali váhu mezi délkou lyžařské sezóny a adekvátní ceně za tuto permanentku.

Gupy - A co trojka?

28. 1. 2012 10:08

Pan Červenka v TELEVIZI před týdnem mluvil o zprovoznění trojky, ale jak koukám, ani jste se o zasněžování nepokusili, i když mrazy jsou. K čemu se to za ty prachy budovalo, když se to nevyužívá?

Z.Šebrle, vlekař - Re: A co trojka?

28. 1. 2012 11:13

Všem, kteří by rádi zasněžovali. Zasněžovat můžeme až když teploty klesnou pod -4°C a to jen na minimální výkon. Při teplotě -7°C můžeme jet na poloviční výkon. Čekáme na teploty kolem -10°C, kdy budeme moci rozjet zasněžování naplno. Záleží i na vlhkosti vzduchu a směru větru. Dělo nám mnohdy nasává to co vyžene. V případě, že sněží přirozeně, technicky zasněžovat prakticky nelze z důvodu vlhkosti vzduchu. Mnozí si myslíte, že jakmile je pod nulou můžeme zasněžovat, ale zasněžování je alchymie. A navíc zasněžujeme hlavně v noci, asi by vám nebylo příjemné, kdyby vám dělo hnalo do obličeje sníh. My, kdo zasněžujeme musíme také do práce. Asi řeknete, že jsme si to zvolili sami, ale jsme jen lidi. A děláme to pro vás. Jak to půjde jdeme do trojky, věřte nám.

Lucie Poláková - POCHVALA

27. 1. 2012 9:52

I když ideální podmínky nechaly na sebe dlouho čekat, teď to stojí za to!!!
Včera jsme byli na sjezdovce celé odpoledne a jsme nadšení! Chceme moc poděkovat všem, kteří dali ruku k dílu, abychom si my, návštěvníci areálu, mohli užívat. Úprava sjezdovky je bezvadná a všichni lidé kolem velmi ochotní, vstřícní a usměvaví. Velká poklona a velké díky!!! Přejeme ať počasí vydrží a lidé jezdí :)

Fanda - Dotaz

26. 1. 2012 10:29

Dobrý den, vím, že jste "dobrovolníci", nicméně v mrazivém počasí se, při tom čekání, daá zasněžovat. Na Panoramně snad každé středisko zasněžovalo a zde nic. Není to škoda?? I když chápu, že je vás většina v zaměstnání??

Středisko Aš - Re: Dotaz

26. 1. 2012 12:45

Děkujeme za zájem.
Dnes v noci jel systém zasněžování na plný výkon.
Doplnili jsme chybějící sníh v horní části sjezdovky.

lyžařka Cheb - Poděkování

22. 1. 2012 17:16

Děkujeme za moc pěknou víkendovou lyžovačku. Díky Vaší práci jsme si to opravdu užili. Pochvala patří i novinkám, které jste pro novou sezónu připravili. je za vámi vidět kus práce.

Hedvika - in-line dráha

16. 1. 2012 22:03

Dobrý den, na úvodní stránce uvádíte, že dráha pro in-line je osvětlená pro běžkaře do 20hod. Dnes jsem odjížděla z parkoviště po 17hod, lampy na něm a na příjezdové cestě od hřbitova svítily, ale na dráze byla tma. Znamená to, že se svítí jen někdy, např. o víkendu? Díky za odpověď.

Lucie - sněhové podmínky

5. 1. 2012 18:10

Jak jste na tom se sněhem. Dnes nám v Chebu nasněžilo a hned nám blesklo hlavou, že se pojede v sobotu lyžovat do Aše. Děti jsou natěšené. Jak jste na tom se sněhovou pokrývkou na svahu???
Děkuji za reakci Lucie

SkiPatrol - Re: sněhové podmínky

5. 1. 2012 18:38

Bohužel žádná sláva.Na sjezdovce je cca. 7 cm souvislá pokrývka mokrého sněhu a teplota kolem O st.C.
Pokud se podíváte na naši předpověď počasí pro Aš , viz odkaz na hlavní stránce, tak předpoklad, že bychom jeli o víkendu je velice skeptický.
Přesto děkujeme za zájem a také doufáme ve zlepšení.

Pepa - Jízdné pro rodiny

22. 12. 2011 8:12

V Listech Ašska jsem četl, že budou nějaké levnější jízdenky pro rodiny, ale na webu v ceníku o tom není zmínka.
Skol čili ahoj . :-))))

SkiPatrol - Re: Jízdné pro rodiny

22. 12. 2011 8:47

Děkujeme za upozornění.
Ceník je již upravený.

SkiPatrol - Ceník

21. 12. 2011 7:18

Děkujeme za vyjádření.
Po dohodě s provozovatelem se přistoupilo k mírné úpravě jízdného v závislosti na vynaložené investice,zkvalitnění služeb,navýšení cen energií a v neposlední řadě navýšení DPH.Osobně si myslím, že v celkovém součtu těchto podnětů a z toho plynoucímu navýšení u odpoledního jízdného o 20 Kč to není taková katastrofa.Naše jízdné bylo do současné doby na úrovni roku 2003.Pokud se i přesto Váš pohled nemění, je nám to líto. I běžkařské lyžování má své kouzlo.
Jinak na sjezdovce Skol čili ahoj . :-))))

Pepa - Ceník

6. 12. 2011 10:40

Nový ceník jízdného mě nepotěšil a 140 kč za odpolední jizdenku je pro mě tolik, že určitě omezím počet návštěv. Nejspíš se stanu při dostatku sněhu bežkařem.

FM - Re: Re: Ceník

20. 12. 2011 13:12

NAVÍŠENÍ SE PÍŠE SPRÁVNĚ NAVÝŠENÍ

JAKO, ŽE JE TO TVRDÝ DOPAD NA NÁVŠTĚVNÍKY !!

Snb - Začátek sezóny

20. 12. 2011 13:54

Dobrý den je možné, že by jste začali už o víkendu??

Jarda Roch - Jste borci!

2. 12. 2011 19:32

... a už se nemůžu dočkat, až budete v provozu.