Jdi na obsah Jdi na menu

V této části našich stránek můžete uvádět do komentářů své dotazy,podněty či zkušenosti z Vaší návštěvy v našem lyžařském středisku Aš případně na provozovatele Ašské lesy, s.r.o. info@lesy-as.cz   

 

 

 

Obrazek

Děkujeme Všem za příspěvky.

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Aktuální dění

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

snowboarďák - skok

27. 12. 2009 20:44

Dobrý den nemohli byste na sjezdovce postavit skok bylo by to lepší než teď

?????? - snowpark

26. 12. 2009 13:28

Ten snowpark by byl super :)

Hannsmannová Lenka - Díky

21. 12. 2009 22:08

Ctěla bych poděkovat všem co se zasloužili o zahájení lyžování na naší sjezdovce. První den byl super i když mrzlo až praštilo.Sjezdovka byla skvěle upravena a vleky jezdily, vlekaři i když mrzli, makali a starali se. Jsem ráda, že se o sjezdovku zajímají lidé, kteří to s námi lyžaři myslí dobře. Ne jako parta z Boubína, kerá nám odradila lyžaře. Ještě jednou díky.

Tru3 - Snowpark

19. 12. 2009 11:19

Na webu jsem četl něco o Snowparku :)) můžu se zeptat jak to s tím vypadá ?? :)) ..jestli budou už letos nějaké boxy a tyče nebo skokany ?:)))

Deni - Je to super

18. 12. 2009 23:57

Musím říct, že je opravdu super skvělé, že je v Aši sjezdovka!! Museli jsme draho jezdit na Bublavu kde je hlava na hlavě a plno němců co vám šlapou na lyže a prkna a cpou se ve frontě! Jsme z Chebu a do Aše je to pro nás kousínek a dobrá cesta a za ty ceny si můžeme dovolit jezdit lyžovat každý den!! Jsem po úrazu kolene a sjezdovky mám zakázané, ale neodolám a loni jsme se synem vyrazili. Báječně jsme si zalyžovali i na malém dětském kopečku ( PRO MNE IDEÁLNÍ ZÁLEŽITOST ) A DÍKY skvělému personálu a vlekařům, kteří se věnují dětem jsme si lyžování a zimu pořádněš užili. Moc se těšíme na letošní sezonu !! Přejeme úspěšnou sezonu a lyžování v Aši ZDAR!!

Skipatrol, 18.12.2009 - RE:Provoz

18. 12. 2009 9:57

Dle vývoje výroby sněhu máme v plánu spuštění areálu v neděli dne 20.12.2009 od 9,00 hodin
Sledujte aktuální informace.

ToM - kdy začnete?

17. 12. 2009 8:04

také bych se rád optal na zahájení sezóny 09/10. díky za odpověď

David - rozjezd

13. 12. 2009 20:09

Kdy prosím plánujete rozjezd sezóny 2009/2010 ??????

Lyžařské středisko Aš - Skipatrol - RE:Kotva

9. 10. 2009 12:12

Samozřejmě,že souhlasíme s názory na odstavenou kotvu a vnímáme i to,že její odstavení poškodilo jméno našeho střediska.Nicméně jak již jsme několikrát psali,kotva je skutečně v dezolátním stavu,rozkradená a náklady na opravu by byly nekonomické.
Přesto si myslíme,že za podpory Ašských Lesů,s.r.o. a města Aš děláme maximum pro obnovení lyžování na sjezdovce č.3. Více se dozvíte na našich stránkách v sekci aktuální informace
https://strediskoas.estranky.cz/clanky/aktualni-informace/aktualne

Jan - Kotva

8. 10. 2009 21:02

Dobrý den, zajímalo by mne, zda se počítá s opravou kotvy, která by výrazně zvýšila zájem o lyžování v Aši, přece nemůže být nemožné sehnat peníze...když se poblíž buduje tak velký projekt

Lída - děkujeme vlekařům

7. 3. 2009 21:49

Moc moc děkujeme pánům vlekařům za velice vstřícné a milé chování k našim malým tříletým lyžařům.Díky tomu,že jste byli ochotni zpomalit vlek a pětkrát je sebrat a znovu je tam postavit se naučili jezdit na vleku.Nejvíce děkujeme panu vlekaři,který se na nás nenaštval,když ho naše tříletá Bára porazila při příjezdu k vleku.Děkujeme a těšíme se na další sezonu!!!!!!!!!!!!!Jste všichni super!!!!!!!!

Peny - Večerní lyžování+doporučení

6. 3. 2009 13:15

Ahoj lidi.Můžu jen všem doporučit,kdo rádi lyžujete,že to nemá opravdu chybu.Včera večer jsme si byli zalyžovat a prostě super!! I když ve městě není skoro už žádný sníh,tak na sjezdovce je ho opravdu dost. Poděkovaní vlekařům!!!!!!!

Pavel - stánek s občerstvením ???

4. 3. 2009 13:14

Jsou jarní prázdniny...sjezdovka je super,ale pro provozovatele možná málo lidí,prý to zmršilo nějaké regionální rádio,co jsem se dozvěděl od vlekařů...Když už je málo lidí asi se nevyplatí stánek s občerstvením otevřít i to by se dalo pochopit,ale pokud to bude i tak nadále spoustu lidí i toto dokáže odradit!Co je platno,že se jezdí na poloprázdné sjezdovce,když si člověk nekoupí ani kávu,limču nebo pivo???Co si lidi co dojíždí budou povídat??..Bohužel jen to špatné..!!!Dobré jméno se získává jen těžko!Proč nemůže paní v pokladně,když je málo lidí prodat aspon jeden druh limonády...plechovku piva...kávu nebo pro děti aspon sušenku???..stejně prodá pár lístků a sedí tam celý den...když se provozovateli stánku nevyplatí pro 10 lidí otvírat???..horám zdar

KarlkosK - jen tak dál

27. 1. 2009 23:39

Chlapi udělali jste kus práce,od dob pana Kolárika jsem tam neviděl takový ruch jako nyní.Počásko vám přeje tak at je super první vaše sezona.Díky za moji ženu,neb já jsem nelyžař,ale Kopec mám rád. Mj. može žena byla prvním člověkem,který se na vleku po jeho otevření před mnoha lety vyvezl na kopec.
Karlos

jirka - dobry

26. 1. 2009 15:37

minulý tyden jsme tam byly ze školou a za dva dny jsem se naučíl lyžovat a vlek mi pomáhal se ještě postavit na nohy no prostě je to nejj

Dan Helesic - P.S.

8. 1. 2009 14:40

Jo mozna bych dal toto forum na hlavni (uvodni) stranku. Byla by urcite vetsi odezva. :o)
Dan

Dan Helesic - Nejake foto

8. 1. 2009 14:37

Ahoj vsechno co se na Asske sjezdovce me moc tesi, a myslim ze nejen me. Urcite si chci udelat cas a prijit si zajezdit. Jen me mrzi ze nejsou nejake aktualni fota. Tim myslim ty aktualni foto kdyz je konecne As pekne zasnezena. Ahoj a drzim palce a preji jen tak dal a jen to dobre....jo hlavne hodne snehu a hodne lyzaru.
Dan